Müjdat Yetkiner ve Gökhan Keskin'den kalp hastalarına destek

Gaziosmanpaşa Hastanesi Kardiyoloji ve Kalp-Damar Cerrahisi Ünitesi ve Kulüp Kalbim tarafından organize edilen, anjiyo olmuş, stent takılmış ve by-pass ameliyatı geçirmiş 250 hasta ve yakınının katıldığı, 2. Geleneksel Yaza Merhaba buluşmasına, sporcular destek verdi.
 

Gaziosmanpaşa Hastanesi "Kulüp Kalbim" üyelerine, 3 Temmuz 2011 Pazar günü, İstanbul'da brunch keyfi ile Boğaz turu düzenledi. Gezide üyeler Fenerbahçe'nin eski oyuncusu Müjdat Yetkiner, Beşiktaş'ın eski oyuncusu Gökhan Keskin ve Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) İstanbul Şubesi Başkanı Ahmet Şahin'in katılımlarıyla, moral depoladılar.
 

"Kulüp Kalbim" üyelerinin davetli olduğu 'Yaza Merhaba Buluşması'na katılanlar, Hem boğaz turu yapıp hem de günübirlik gerçekleşecek geziye Kalp ve Damar Cerrahisi Bölümü Sorumlusu Doç. Dr. Denyan Mansuroğlu ile Kardiyoloji Bölümü Sorumlusu Doç. Dr. Nuri Kurtoğlu, bölüm doktorları, hemşireler ve sağlık personelleri katıldı.

 

Gezi ile ilgili bir açıklama yapan Kalp ve Damar Cerrahisi Bölümünden Doç. Dr. Denyan Mansuroğlu "Biz; hekimi, hastası ve sağlık personeliyle büyük bir aileyiz. Gaziosmanpaşa Hastanesi olarak bu tür sosyal etkinliklerle birlikteliğimizi güçlendiriyoruz. Amacımız şehir yaşamında yorulan kalplerimizi güçlendirmek, yeni zorluklara karşı hazırlıklı hale getirmek" dedi.
 

Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin eski futbolcularından Gökhan Keskin ile Müjdat Yetkiner ile TFFHGD İstanbul Şube Başkanı Ahmet Şahin'de kısa bir teşekkür konuşması yaparak desteklerini sundular.

 

Fotolar için tıklayınız:

   
< Aktivitelere geri dön
YENİ YÜZYIL ÜNİVERSİTESİ GAZİOSMANPAŞA HASTANESİ Çukurçeşme Cad. No:51 Gaziosmanpaşa İSTANBUL Tel: +90 212 615 38 38 e-mail: info@kulupkalbim.com