FUTBOLCULARDAN VE SANATÇILARDAN KALP HASTALARINA DESTEK

 

Gaziosmanpaşa Hastanesinin Kulüp Kalbim üyeleri için düzenlediği etkinliğe, Milli Futbolcu ve Beşiktaş eski oyuncuları Sn. Ali Eren ve Sn. Metin Uzun, Dizi ve Tiyatro Oyuncusu Sn. Umut Oğuz, Türkiye Faal Futbol Hakemleri Derneği İstanbul Şubesi Başkanı Sn. Ahmet Şahin katıldı. 

Gaziosmanpaşa Hastanesi Kardiyoloji ve Kalp Damar Cerrahisi Bölümü önderliğinde geleneksel olarak her yıl yapılan "Sağlıklı Kalpler" yürüyüşünün 5.si bu yıl Bayrampaşa, Parkada'da gerçekleştirildi. Yürüyüşün ardından yapılan brunch ile de keyifli bir gün geçirdiler. Kulüp Kalbim üyeleri her yıl hastaları ile en az 1 kez buluşarak, aktivitelerini gerçekleştiriyorlar. Gaziosmanpaşa Hastanesi önceki yılarda Boğaz turu, Miniatürk gezisi, yürüyüş ve kahvaltısı, Acarlar Longozu gezisi gibi bir çok etkinlik düzenledi.

Etkinliklerine devam eden Gaziosmanpaşa Hastanesi, bu yıl da anjiyo ve by-pass olmuş "Kulüp Kalbim" üyeleri ve onlara destek vermek isteyen gönüllülerle birlikte Parkada'da etkinlik düzenledi. Gaziosmanpaşa Hastanesi Başhekimi Dr. Sedat Azak, Kardiyoloji Bölümü Sorumlusu Doç. Dr. Nuri Kurtoğlu, Kalp ve Damar Cerrahisi Sorumlusu Doç. Dr. Denyan Mansuroğlu'da etkinliğe katılarak, kalbimizi nasıl koruyabiliriz, kalp sağlığı gibi konular hakkında katılanlara bilgiler verdi.

"Sağlıklı Kalpler ile Mutlu Gelecekler" sloganıyla hareket eden Kulüp Kalbim üyeleri ise; "Bizler ameliyat olmadan önce işin gerçekliğini tam olarak anlayamamıştık. Bu ameliyatlarla yeniden doğduk diyebiliriz. Kendi işlerimizin çoğunu yardım almadan yapabiliyoruz.  Düzenli kontroller ve doktorlarımızın verdiği diyetlere uyarak sağlıklı yaşamın yolunu keşfettik" dediler. (27.05.2012)

Büyük görmek için fotolara tıklayınız

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

< Aktivitelere geri dön
YENİ YÜZYIL ÜNİVERSİTESİ GAZİOSMANPAŞA HASTANESİ Çukurçeşme Cad. No:51 Gaziosmanpaşa İSTANBUL Tel: +90 212 615 38 38 e-mail: info@kulupkalbim.com