Külüp Kalbim Bülteni, 4. Sayı çıktı

Külüp Kalbim Bülteni, 4. Sayı, Nisan 2013 çıktı.Sevgili Kulüp Kalbim dostları,

Siz değerli hastalarımıza daha iyi hizmet verebilmek için hastanemizin 50.000 m2 kapalı alanda başlattığı, en yeni teknoloji ile donattığı yeni binasının çok yakın bir zamanda tamamlanacağı müjdesini vererek sizleri selamlıyorum.

Yeni yapılanmanın Onkoloji, Radyoterapi ve Karaciğer Nakli gibi yeni birimleri bünyemize katması ile bizleri daha güçlü, sizleri ise daha sağlıklı ve mutlu kılacağı inancını taşıyorum.

Gerek Kalp Cerrahisinde gerekse Kardiyoloji alanındaki son gelişmeleri takip edip sizlere sunmak için bizlere çok iş düşmektedir. Çalışanların, yönetimin desteği ve siz değerli hastalarımızın inancı ve güveni ile referans bir kardiyoloji-kalp cerrahisi merkezi olarak hizmet vermeye devam edeceğiz. Bu geçiş döneminde mekândaki sıkışıklıklar nedeniyle, ortaya çıkmış olan problemler karşısındaki anlayışınız için, başta ben olmak üzere tüm meslektaşlarım adına teşekkür ederim.

Prof. Dr. Denyan MANSUROĞLU Kalp ve Damar Cerrahisi Bölüm Başkanı
< Duyurulara geri dön
YENİ YÜZYIL ÜNİVERSİTESİ GAZİOSMANPAŞA HASTANESİ Çukurçeşme Cad. No:51 Gaziosmanpaşa İSTANBUL Tel: +90 212 615 38 38 e-mail: info@kulupkalbim.com