GELENEKSEL SAĞLIKLI KALPLER YÜRÜYÜŞÜ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Gaziosmanpaşa Hastanesinin Kulüp Kalbim üyeleri için düzenlediği etkinliğe, bir yenisi daha ekledi!

>devam
Kulüp Kalbim Üyelerinden Bahar Yürüyüşü

Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi, 28 Nisan Pazar günü, Park Ada'da Kardiyoloji ve Kalp Damar Cerrahisi Bölümü önderliğinde ''Sağlıklı Kalpler'' yürüyüşü düzenledi.

>devam
FUTBOLCULARDAN VE SANATÇILARDAN KALP HASTALARINA DESTEK

Gaziosmanpaşa Hastanesinin Kulüp Kalbim üyeleri için düzenlediği etkinliğe, Milli Futbolcu ve Beşiktaş eski oyuncuları Sn. Ali Eren ve Sn. Metin Uzun, Dizi ve Tiyatro Oyuncusu Sn. Umut Oğuz, Türkiye Faal Futbol Hakemleri Derneği İstanbul Şubesi Başkanı Sn. Ahmet Şahin katıldı.

>devam
'DÜNYA KALP GÜNÜ'NDE KULÜP KALBİM ÜYELERİ BİRLİKTEYDİ

"Dünya Kalp Günü" nedeniyle Gaziosmanpaşa Hastanesinin Kulüp Kalbim üyeleri için düzenlediği etkinliğe Sn. Erman Toroğlu destek verdi.

>devam
Müjdat Yetkiner ve Gökhan Keskin'den kalp hastalarına destek

Gaziosmanpaşa Hastanesi Kardiyoloji ve Kalp-Damar Cerrahisi Ünitesi ve Kulüp Kalbim tarafından organize edilen, anjiyo olmuş, stent takılmış ve by-pass ameliyatı geçirmiş 250 hasta ve yakınının katıldığı, 2. Geleneksel Yaza Merhaba buluşmasına, sporcular destek verdi.

>devam
KULÜP KALBİM'LE 3 TEMMUZ'DA BOĞAZ GEZİSİ!
KULÜP KALBİM YAZA MERHABA BULUŞMASI BOĞAZ TURU - BRUNCH KEYFİ
3 Temmuz 2011 >devam
BİR YAPRAK SALLANSA

Çok şeymi istiyorum bilmiyorum

Hani şu karşıdaki söğütte

Serin bir ilkbahar akşamı

>devam
11-18 NİSAN KALP HAFTASI
Ülkemizde heryıl yaklaşık 300 bin kişi kalp ve damar hastalıkları nedeniyle yaşamını yitirmektedir. Artık her 3 kişiden biri bu hastalıklara yakalanma riski taşıyor. Eskiden bu hastalığın sadece yaşlılarda olması beklenirken, insanların yaşam tarzındaki değişiklikler bu hastalığın görülme yaşını 25' li yaşlara kadar düşürdü. Toplum olarak az >devam
SAĞLIKLI KALPLER İÇİN YÜRÜYORUZ

"Dünya Kalp Gününde Daha Sağlıklı Kalpler İçin Elele" sloganıyla yola çıkan Gaziosmanpaşa Hastanesi Kardiyoloji ve Kalp Damar Cerrahisi Bölümü, anlamlı bir etkinlik düzenledi.

>devam
YENİ YÜZYIL ÜNİVERSİTESİ GAZİOSMANPAŞA HASTANESİ Çukurçeşme Cad. No:51 Gaziosmanpaşa İSTANBUL Tel: +90 212 615 38 38 e-mail: info@kulupkalbim.com